CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

PRO DĚTI

 

Hřiště v Loučné nad Desnou

SPORTOVNĚ REKREAČNÍ AREÁL KOCIÁNOV

Je sportovní areál v centru obce Loučná nad Desnou, ve kterém najdete moderní dětské hřiště s řadou atrakcí pro malé i větší děti, zbrusu nové hřiště na minigolf, multifunkční hřiště s umělým povrchem a malou kopanou či rybník Kocián, kde může lovit opravdu každý. V neposlední řadě se zde nachází sjezdovky vhodné pro méně zkušené lyžaře (závisí však na množství přírodního sněhu).

 

 

Areál zdraví Velké Losiny

 AREÁL ZDRAVÍ - VELKÉ LOSINY

Areál zdraví ve Velkých Losinách, nedaleko zámku, nabízí sportovní a kulturní vyžití. Můžete si zde zahrát míčové hry, zlepšit si svou fyzickou kondici na strojích pod širým nebem a děti se vyřádí na prolézačkách či v dětském koutku.
arealzdravi.losiny.cz

 

 

Pradědovo muzeum

PRADĚDOVO DĚTSKÉ MUZEUM

Unikátní muzeum spojuje poznávání s hrou a dobrodružstvím. Stěžejní část expozic Pradědova dětského muzea představuje vesnice Pradědovo s dřevěnými domečky, v nichž se ukrývá hokynářství nebo hostinec. Ve vesnici žije čarodějnice, mlynář a nechybí zde také nádraží. Děti tak mohou malovat do mouky, vypravovat vláčky nebo servírovat na stůl v hostinci regionální jesenické plyšové pokrmy. Expozice připomenou i zajímavosti z jesenické přírody.
www.pradedovomuzeum.cz  

 

 

ZOO park Rapotín

VETERAN MUZEUM A ZOO PARK RAPOTÍN

Zemědělský skanzen s miniarboretem s volně vypuštěnými zvířátky. Součástí areálu je zábavní koutek pro děti, kde je možnost nechat se svézt na koni či oslíkovi. 
www.skanzen-rapotin.unas.cz

 

TOP